Big Lover – fiyati – orjinal – Türkiye – eczane – nedir – kullananlar yorumları – forum

4.3/5 - (14 votes)

Big Lover - fiyati - orjinal - Türkiye - eczane - nedir - kullananlar yorumları - forumBaşarılı insanların hayatlarına hiç dikkat ettiniz mi? Bu kişilerin en belirgin ortak özellikleri kendilerine güvenmeleri, girişken olmaları ve duygusal ilişkilerinde de birer kazanan olmalarıdır. Bilimsel araştırmalar, partnerleriyle sağlıklı ve doyurucu birliktelikler yaşayan insanların iş hayatlarında ve sosyal ilişkilerinde stresi daha kolay tolere edebildiklerini ve kendilerine güvenlerinin daha yüksek olduğunu gösteriyor. Peki sağlıklı bir cinsel hayat tesadüf müdür? Genetik mirasımız tüm cinsel hayatımızı etkiler mi?

Neredeyse her erkek hayatının bir döneminde daha büyük ve daha sert bir penise sahip olmayı düşlemiştir. Her erkek cinselliğini özgürce ve tutkulu yaşamayı hak eder. Acabalarla başlayan düşünceler ise bunu imkansız kılar. Acaba partnerime zevk verebiliyor muyum? Acaba sorunsuz sertleşebilecek miyim? Acaba eşimi orgazma ulaştırabilecek kadar zirvede kalabilecek miyim?

Endişelenmeyin, yalnız değilsiniz. Her gün binlerce erkek aynı endişeleri taşıyor. Oysa günümüzde bu sorunların çeşitli çözümleri var. Silikon protezler ve cerrahi müdahaleler ile penis boyutlarını büyütmek veya sertleşme sorunlarını çözmek mümkün. Ancak elbette cerrahi müdahaleler kompleks işlemlerdir, fiyatı pahalıdır; silikon protezler ise zevkin çoğunu alır götürür. Big Lover ise bitkisel içerikli formülüyle hem seks dürtülerinizi artırmaya hem de daha sert ve uzun ereksiyonlar yaşamanıza katkı sağlayan jel formunda bir üründür. Bir diğer etkisi ise düzenli kullanım ile penis boyutunda artış sağlamasıdır. Daha derin nüfuz ve daha güçlü orgazmlar sağlayacak bu ürünün içeriği nedir, ürünü kullananların yorumları nasıldır, Türkiye’de nereden temin edilebilir birlikte inceleyelim.

Big Lover – uygulanır – nedir – ne işe yarar – nasıl kullanılır

Big Lover - uygulanır - nedir - ne işe yarar - nasıl kullanılır2022 yılında Alman bilim adamlarının yürüttüğü bilimsel bir çalışmada 20-60 yaş arası erkeklerin yüzde 81’inin hayatlarının bir döneminde sertleşme sorunları yaşadıkları; yüzde 53’ünün ise penis boylarından memnun olmadıkları görülmüştür. Araştırmaya katılan erkekler söz konusu sağlık sorunları nedeniyle kendilerine güvenlerinin azaldığını ve seks yapmaktan kaçınmaya kadar varan isteksizlik yaşadıklarını beyan etmişlerdir. Peki tıbbi teknolojilerin bu denli geliştiği günümüzde bu sorunların çözümü nedir?

Güçlü bir cinsel performansın arkasındaki bilimsel gerçekleri anlamak, sorunların çözümündeki ilk adım olacaktır.  Erkek bedeninde penis boyutu ve performansı belirleyen başlıca iki etmen vardır. Bunlar üretilen testosteron hormonunun ve kanda bulunan nitrik oksitin miktarıdır. Nitrik oksit bileşiği, penis içerisinde damarların ve hücrelerin kanla dolmasını ve bunun neticesinde hem penis boyutunun büyümesini hem de sertleşmeyi sağlar. Testosteron hormonunun görevi ise uyarılmayı, seks dürtüsünün yükselmesini ve haz almayı mümkün kılmaktır. Bunların değişik nedenlere bağlı olarak kandaki miktarlarının düşmesi erkeklerin cinsel sorunlar yaşamalarına neden olur. İşte Big Lover tam da bu noktada etkisini gösteriyor.

Resmi internet sitesi: www.big-lover.tr

Ürün nasıl kullanılır sorusunun cevabına geçmeden önce Big Lover nedir inceleyelim. Ürünün içeriği incelendiğinde bitkisel kaynaklı olduğu görülüyor. Başlıca etken maddeleri arasında Nane yağı, Aloe Barbadensis özü, Acmella özü ve Ylang-ylang yaprağı yağı yer alıyor. Bu maddeler ne işe yarar, gelin bir göz atalım.

 • Nane yağı: Kan dolaşımını hızlandırıcı etki gösterir. Kılcal damarlardaki kan akışını artırarak ereksiyona yardımcı olur. Cildi nemlendirici ve serinletici etkisi ile
 • Aloe Barbadensis özü: Hücre yenilenmesini destekler. Kandaki nitrik oksit seviyelerini arttırıcı etki yapar.
 • Acmella özü: Diş otu olarak da bilinir. Damarları genişletici etkisi vardır. Bu özelliği sayesinde peniste kan akışını hızlandırmaya yardımcı olur ve ereksiyonu sağlar.
 • Ylang-ylang yaprağı yağı: Afrodizyak özelliği ile bilinir. Üreme sistemi üzerinde tedavi edici, hormonların çalışmasını düzenleyici etkisi vardır. Kalp atışını düzenler, sakinleştirici etkisi ile gerginliği azaltır.

Tüm bu bitki özlerinin cinsel performans üzerindeki etkileri nedir? Penis ve testislerdeki kan akışını arttırarak ereksiyon süresini ve sertliğini arttırırlar. Penis boyutundaki artış daha güçlü orgazmlar yaşamanızı ve yaşatmanızı mümkün kılar.

Peki ürün nasıl kullanılır? Jel formunda sunulmuş olması nedeniyle kullanımı oldukça kolaydır. Günde iki kere avucunuza aldığınız bir miktar jeli penise tatbik etmek suretiyle uygulanır. Ürünün etkisini bir aylık düzenli kullanım sonucunda görmek mümkün olacaktır. Ürünü kullanmakla elde edeceğiniz avantajlar şöyle sıralanabilir:

Faydalar:

 • Seks dürtülerini ve isteğinizi arttırıcı etki yapar.
 • Cinsel birlikteliklerinizin süresini uzatır.
 • Penisinizin boyutunu estetik ve cerrahi operasyonlara ihtiyaç kalmadan artırmayı sağlar.
 • Seks hayatınız ile ilgili can sıkıcı detayları bir doktor ile paylaşmanız gerekmez. Sorununuzu gizlilik içerisinde çözmenize yardımcı olur.
 • Etkileyici performansınız ile kadınların size olan ilgisini ve arzusunun çoğalmasına yardımcı olur.
 • Jel formunda olması sayesinde kullanımı güvenlidir.
 • Kimyasal katkı maddeleri içermez, tamamen doğaldır. Yan etkisi yoktur.

Dezavantajları:

 • Ürün sadece resmi web sitesinde satın alınabilir.

Big Lover – yorum – kullananların yorumları – forum

Big Lover - yorum - kullananlar yorumları - forumBig Lover kullananların yorumları ürünün etkililiğini öğrenme konusunda bize yardımcı oluyor. Cinsel sağlık forum sitelerinde jeli kullanmaktan memnun olan erkeklerin bıraktığı onlarca yorum görmek mümkün. Kullananların yorumları ürünün ereksiyon süresinin uzatılması ile ilişkili olarak kullanıldığı kadar, penis boyutunun artırılmasında da tercih edildiğini gösteriyor. Jeli kullananların yorumları herkesin en çok merak ettiği, işe yarıyor mu sorusuna da cevap oluyor. Birçok erkek deneyimini aktararak ürünün düzenli kullanılmasıyla sorunlarının giderek azaldığı yönünde yorum yapıyor. Çünkü Big Lover uzun laboratuar çalışmalarının sonucunda geliştirilmiş patentli ve doğal bir ürün.

Big Lover – Türkiye – fiyati – orjinal – resmi sitesi

Big Lover fiyatı ile ihtiyaç duyan erkeklerin rahatlıkla ulaşabileceği bir ürün olarak göze çarpıyor. Penis estetik operasyonları ve ereksiyon sorunları için doktor doktor gezmenin zahmeti ve fiyatı ile kıyaslandığında Big Lover gerçekten farkını ortaya koyuyor. Ancak piyasada benzerleri ve taklitleri olması nedeniyle orijinal ürünü uygun fiyatı ile yalnızca Türkiye resmi sitesi aracılığıyla temin etmeniz önem arz ediyor.

Big Lover – amazon – sipariş – nerede satılır – satın al – eczane

Düzenli kullanımınız ile ereksiyon ve penis boyutu sorunlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacak Big Lover nerede satılır? Bu çok talep gören jel, eczane ya da Amazon alışveriş sitesinde bulunmuyor. Kullanıma sunulmasından bu yana birçok erkeğe yeniden özgüven kazandıran Big Lover jeli sipariş edebileceğiniz tek adres ürünün kendi sitesi. Üstelik sipariş için kredi kartı ya da banka hesabı sahibi olmanız da gerekmiyor. Nerede yaşıyor olursanız olun kapıda ödeme seçeneğini kullanarak ücretsiz kargo avantajı ile güven içerisinde sipariş vermeniz mümkün. Partnerinizle eşsiz bir ten uyumu ve doyurucu birliktelikler yaşamayı hayal ediyorsanız ürünü gecikmeden satın alın.

Resmi internet sitesi: www.big-lover.tr

Big Lover – yan etkileri – şikayet

Big Lover tamamen bitkisel ve doğal olmasının yanı sıra uzun yıllardır Amerika ve Avrupa’da yaşayan erkeklerin ereksiyon problemlerini çözmelerine yardımcı oluyor. Klinik araştırmalar sonucunda geliştirilerek patentlenmiş bu ürün hakkında bugüne kadar üreticisine yansımış hiçbir şikayet bulunmuyor. Tamamen doğal ve bitkisel içerikli olduğu için bilinen yan etkileri yok. Geçerliliği bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış ve kullananlar tarafından tavsiye edilen bir ürün olduğundan internette Big Lover şikayet bilgisine rastlamak mümkün değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here