Egzersiz yapmak için daha fazla motivasyon için 8 İpucu

Rate this post

Egzersiz yapmak için daha fazla motivasyon için 8 İpucu Bu egzersiz için kendinizi motive nasıl! Aslında, istiyorsun, ama bir şekilde sadece spor yapmak istiyorsan, her zaman bir şeyler geliyor… Spor ve zindeliğin birçok sağlık yararını bilseniz bile, uygulama tamamen farklı bir sayfada. Ama şimdi iç piçinizin üstesinden gelebilmeniz, spor ayakkabılarınızı bağlayabilmeniz ve sizin ve vücudunuz için bir şeyler yapabilmeniz için, sizin için daha fazla motivasyon için Sekiz ipucumuz var. 3… 2… 1… Gidelim! “Sadece çok kısaca…“ Bu gece antrenman yapmayı planlamıştın, ama hoşuna gitmiyor mu?

Bunu mümkün olduğunca kolaylaştırın, bu yüzden tüm motivasyon parçalarını bir araya getirin ve en azından biraz spor yapmak için “sadece çok kısa bir süre” üstesinden gelin. Bir kez orada, sen bahis, daha uzun yaşayabilir mi? Spor için hazırlandıktan sonra, muhtemelen antrenmanı bitireceksiniz.

Bir eğitim ortağı bulun

Birlikte, spor çok daha eğlenceli! Sizinle benzer hedefleri takip eden bir eğitim ortağı bulun! Birlikte, çekiçinizin nerede asılı olduğunu muadilinize göstermek için daha fazla çaba gösterirsiniz. Birlikte sabit eğitim tarihleri yapın, böylece düzenli olarak eğiteceğinizden emin olabilirsiniz! FİTspiration. Ne tür bir kişiye ait olduğunuza bağlı olarak, statüko ile acımasızca yüzleşmeye yardımcı olur! Kendini çok mu şişman sanıyorsun? Tek yapacağın. Plaj kıyafeti içinde fotoğrafınızı çekin ve buzdolabı kapısı veya banyo aynası gibi oldukça görünür bir yere sabitleyin. Utanç verici mi? Evet, ama her gün neden spor yapmak ya da daha az yemek yemek istediğinizi aklınızda tutuyorsunuz.

Bir eğitim ortağı bulun

Bu motive ediyor! Daha az radikal insanlardan biriyseniz, gerçekleştirilebilir bir rol modeli arayın ve kendi portresi yerine duvara asın. Yani her gün hedefinizi aklınızda bulundurun ve düzenli olarak görselleştirin. Sonunda işe başlamak için ilk adım. Eğlenceli olanı yapmak. Hızlı koşmak en fazla kaloriyi yakar mı? Bu olabilir, ancak bir dayanıklılık hayranı değilseniz, koşu için düzenli olarak kendinize işkence etmenin bir anlamı yoktur. Ne zevk yapmak! Sepet veya voleybol oynamayı mı tercih edersiniz? Yüzme ya aşk? Sonra en sevdiğiniz sporda kendinizi güçlendirin ve hızlı bir şekilde antrenman yapmak bir antrenman değil, sevilen bir hobi haline gelir.

Küçük başarıları bile kabul edin!

Küçük başarıları bile kabul edin!Bir gecede istediğin bedeni elde edemezsin. Bu nedenle, sadece birkaç antrenmandan sonra havluya atmak vücuduna motive edici ve haksız olmaz. Küçük adımlarla ilerleyin ve sizin için önemli olan parametreleri düzenli olarak yazın: pazı çevresi 1 cm büyüdü mü? Uyluk çevresi 2 cm küçüldü mü? Tebrikler, doğru yoldasınız! Ve bu arada, son zamanlarda merdivenlerden çıkmanın çok daha kolay olduğunu fark ettiniz mi? Ve daha az sırt ağrısı, daha iyi uyku daha güvenli ya da görünür? Deneyin! Sabit zamanlarda eğitin. İnsan bir alışkanlık yaratığıdır. Eğitiminizi gerçekleştirmek için günlük yaşamınızda alan yaratın.

Bunu yapmanın en kolay yolu, günde sabit bir süre planlamaktır (örneğin, duş almadan önce veya bir TV şovu sırasında). Egzersiz sürenizi koruyun ve dikkatinizi dağıtmayın. Bu zaman tamamen size ve vücudunuza aittir. Bu süreyi kendinize ve vücudunuza davrandığınız bir lüks olarak düşünün! Böylece eğitiminiz yakında onsuz yapmak istemeyeceğiniz bir ritüel haline gelir. Düzenli egzersiz bir alışkanlık haline geldikten sonra, cildinizde rahat hissetmeye devam etmek için spora ihtiyacınız olduğunu anlarsınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here