İnce bir karın için 7 beslenme ipuçları

Rate this post

İnce bir karın için 7 beslenme ipuçları Düz bir mideye sahip olmak isteyenler sadece egzersizi yapmakla kalmaz, aynı zamanda beslenme ipuçlarımızı da bilmelidir. Tanımlanan vücut merkezi ile bu şekilde çalışır. Sıkı, eğitimli bir vücut Merkezi sadece sahilde gerçek bir göz alıcı değildir: karnınızı düz tutarsanız, sağlık yararlarından da yararlanırsınız. Güçlü karın kasları, örneğin sırtınızı güçlendirir ve stabilize eder ve böylece sırt ağrısını önler. Buna ek olarak, hedeflenen bir karın eğitimi duruşunuzu geliştirir. Özellikle karnımda kilo verebilir miyim? Ne yazık ki, Hayır. Karın üzerinde seçici zayıflama işe yaramaz ve tek başına karın kası eğitimi, ne yazık ki, inatçı karın yağına karşı mücadelede de çok az şey getirir.

Ancak bu, karnı düzleştirmenin imkansız olduğu anlamına gelmez. Karın gibi vücudun belirli bölgelerinde kilo vermek işe yaramasa da, hedeflenen egzersizler altta yatan kasları sıkılaştırmayı mümkün kılar, bu da otomatik olarak daha ince görünmenizi sağlar. Ancak çok daha önemli olan, “formda” olmak ve yağları düzgün bir şekilde yakmak için düzenli dayanıklılık eğitimidir. Ve bu yakında istenen yerlerde fark edilecektir.

Düz bir karın elde etmek için ne yemeliyim?

Düz bir karın elde etmek için ne yemeliyimDoğru beslenme, tonda, düz bir karın yolunda önemli bir noktadır. Çünkü istediğiniz kadar egzersiz yapabilirsiniz: diyetiniz hedefinize uygun değilse, herhangi bir başarı görmeyeceksiniz – özellikle uzun vadede değil. Size ince bir karın ve sıkı bir bel için en iyi beslenme ipuçlarını anlatacağız: Buzdolabınızı ve mutfak dolabınızı vidalayın! İnce bir karın için planınıza başlamadan önce, önce buzdolabınızı ve mutfak dolabınızı karıştırırsınız. Bu nedenle, veda etmeliyiz: Tatlı, Her türlü bitmiş ürünler, sağlıksız dondurulmuş ürünler (dondurulmuş çiğ sebzeler hariç), Alkol, Bisküvi veya tost ekmeği gibi beyaz un ürünleri, salam gibi yağlı sosis.

Her zaman mümkün olduğunca doğal olarak yemek ve endüstriyel olarak işlenmiş gıdalardan kaçınmak en iyisidir. Özellikle soslar, şeker, yağ ve katkı maddeleri gibi hazır ürünlerde genellikle gizlenir, bu sayede sadece gereksiz kalorileri şarj edersiniz ve kilo kaybedersiniz. ET her gün tabakta bitmemelidir-ama eğer öyleyse, o zaman tavuk veya hindi olmalı ve en iyisi organik kalitede olmalıdır.

Çarpışma diyetleri yerine uzun süreli kilo kaybı

Aşırı indirgeme diyetleri, diğer radikal gıda kısıtlamalarının yanı sıra tabudur: kilo vermek sabır ve azim gerektirir. Daha az yerseniz, vücudunuz daha az enerjiye sahiptir ve bu açığı telafi etmeye çalışır. Kaslar çok fazla enerji tükettiğinden, spor yapmadan acil bir diyette can sıkıcı yağ pedleri yerine kasları kaybedersiniz. Dayanıklılık ve güç sporları ile birlikte, ilk başarıları hızlı bir şekilde göreceksiniz ve yakında düz bir karnınız olacak, bu yüzden açlık kilo verirken kesinlikle bir seçenek değil! Düşük karbonhidrat sayesinde ince göbek. Düşük karbonhidrat gerçek bir kilo kaybı garantisidir.

Çarpışma diyetleri yerine uzun süreli kilo kaybıAma neden karbonhidratlardan vazgeçmek seni zayıflatıyor? Vücudun hücrelerinde depolanan karbonhidratlar egzersiz için gerekli değilse, vücut onları yağa dönüştürür. Bu nedenle, günlük karbonhidrat miktarını 50 ila 100 gram karbonhidratlara düşürürseniz, metabolizmanızı değiştirmeye zorlarsınız. Aksi takdirde karbonhidratlardan veya (glikojen) depolardan elde ettiği enerji, şimdi mutlaka yağdan veya yağ rezervlerinizden elde eder. Makarna, Pirinç, ekmek, patates ve diğer karbonhidrat ve nişastalı yiyeceklerin miktarını günde en fazla bir Porsiyonla sınırlayın. Akşamları, karbonhidratlara sahip olmamak en iyisidir: bu, vücudunuza geceleri yağ birikintilerini kaybetme ve onları biriktirme fırsatı verir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here