Kırık saçlara ne yardımcı olur?

Rate this post

Kırık saçlara ne yardımcı olur“Rapunzel, saçını indir!”hasarlı saçlarla hiçbir şey yapmaz. Çünkü saç kırılırsa, aynı zamanda kuru, donuk ve saman gibidir. Hasar görmüş saç yapısının kontrol edilmesi daha az kolay olduğu için şekillendirme de zordur. Kısacası, saç sağlıksız görünüyor ve en kötü durumda kopuyor. Artık açıkça giymek istemiyorsun ve artık rahat hissetmiyorsun. Saç onarımı nasıl başarılı olur, size burada anlatacağız. Saç kurutma makinesi, yıkama, boyama, ağartma veya şekillendirme olsun-saçlar çeşitli suşlara maruz kalır. Eğer onu kurtarmak değil, kırık olacak.

Kırık saçları makastan kurtarmak için yenilenmeli ve sürdürülebilir bir şekilde güçlendirilmelidir. Ama hasarlı saçlara tam olarak ne yardımcı olur? Saç hasarı için Kurtuluş: İpucu 1: yıkarken saçların uygun şekilde işlenmesi. Saçları yıkarken, uzunlukları ve uçları zorla ovmamaya dikkat edin-aynı havlu ile kurutma için de geçerlidir. Daha fazla hasarı önlemek için su saçtan dışarı itilir.

İpucu 2: kırık saçları uygun bakım ile Onarın

İpucu 2 kırık saçları uygun bakım ile OnarınEvet, itiraf ediyoruz. Farklı üreticilerin sayısız onarım saç bakım ürünleri vardır ve hepsi hasarlı saçlar için onarım sözü verir. Bu nedenle, bazı onarım serilerine daha yakından baktık. Aveda Damage Remedy™ yoğun Yeniden Yapılandırma tedavisi ile birlikte Aveda Damage Remedy™ Yeniden Yapılandırma Şampuanından etkilendik. Bu iki ürün, doğal saç bakımı alanında mutlak bir klasiktir ve doğal malzemelerle ciddi şekilde hasar görmüş saçları onarır. Keratin birikmesi. Onarım bakım hatları ile onarım önlemleri yeterli değilse, saç zaten derinden hasar gördüğünden, keratin ürünlerine başvurabilirsiniz. Saç yapısındaki boşlukları doldururlar ve böylece onarılmış ve sağlıklı görünümlü saçlar sağlarlar. Burada kesinlikle bazı iyi ürünler var, ancak favorilerimiz Kerasilk’ten geliyor.

Ve nedeni ustaca olduğu kadar basit: Kerasilk, tüm yaygın saç ihtiyaçları için keratin oluşturma ürünleri sunuyor. Bu nedenle, ürün yelpazesi boyalı saçlar, asi saçlar, hasarlı saçlar, güçsüz saçlar ve dengesiz kafa derisini içerir. Ürünlerle, yenilikçi saç bakımı için mutlak bir zorunluluk olan iki gereksinime hizmet edersiniz. Yani kırık, renkli saçlarınız varsa, o zaman Kerasilk rengi ile iyi tavsiye edilir. Kerasilk Color Gentle Şampuanından Kerasilk Color Intensive Luster maskesine kadar, tüm ürünler renkli, kırık saçları kalıcı olarak yenileyen son derece etkili keratin içerir.

İpucu 3: kırık saçları düzgün bir şekilde nasıl şekillendirirsiniz

Saç hasar gördüğü sürece (en iyi durumda, ancak genel olarak), bir süre saç düzleştirici veya saç maşası ile kapsamlı şekillendirmeden kaçındığınızdan emin olmalısınız. Ve eğer düzleştirici olmadan gerçekten yapamıyorsanız, lütfen şekillendirme sırasında doğru korumaya dikkat edin. Burada Kérastase Nectar Thermique’i önerebiliriz. Isı koruması saçları besler ve şekillendirme ısısına karşı mükemmel koruma sağlar. Düzleştirici ile şekillendirirken, hiçbir yerin çok uzun süre düzeltilmediğinden emin olmanız gerekir (bir geçiş yeterli olmalıdır). Kurutucu ile aynı yeri çok uzun süre kurutmayın ve daha düşük bir sıcaklık seviyesi seçin.

İpucu 3 kırık saçları düzgün bir şekilde nasıl şekillendirirsiniz

İpucu 4: kırık saçlar için iyi hissetme programı. Hasarlı saç yapısı haftada bir kez yoğun bakım programına tabi tutulmalıdır. Bunun için farklı olasılıklar var. Birçoğu zeytinyağı gibi ev ilaçlarına başvurur, diğerleri ise saçlar için bira kürleri ile yemin eder. Ancak, aynı zamanda son derece önerimiz ile yoğun vücut bakımı. Patentli aktif bileşen, saç yapısının sürdürülebilir bir şekilde onarılmasını sağlar. Saç sağlıklı ve güçlenmiş görünüyor ve kavrama ve parlak hale geliyor. Ürün en az 10 dakika ıslak saça girer, ancak etki yoğunlaştıkça daha uzun bir maruz kalma süresi daha iyi olacaktır. Bundan sonra, saç ilk önce şampuanla yıkanır ve her zamanki gibi bir saç kremi veya saç maskesi ile bakım yapılır. Düzenli kullanımda, saçlar tekrar hızlı bir şekilde sağlıklı görünür. Güzel parlaklık dahil!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here